Kurumsal | Kırmızıtaş Holding

Başkanın Mesajı

Değerli Dostlar;

1997 yılında temellerini atmış olduğumuz Kırmızıtaş Otomotiv A.Ş.’nin bugün dünyanın önde gelen markalarının Yetkili Satıcısı olarak, öncelikle bölgemiz ve Türkiye ekonomisine yapılan katkının keyfini yaşamaktayız. 

O günlerde yaptığımız doğru yatırımlar, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda insan gücünü doğru kullanma ve hepsinden önemlisi işimize olan inancımız bu bugün ki kurumsal yapının oluşmasını sağlamışdır. 

Otomotivin dışında olan, İnşaat Malzemeleri, Sigorta Aracılık Hizmetleri, Yapı Market, Hazır Beton, Ahşap Panel İşleme, Rent a Car ve Orman Ürünleri şirketlerimiz için kurulmuş olan icra kurulu sayesinde, hedef, strateji, analiz, ortak sinerji, aksiyon ve kontrol mekanizmalarını en iyi şekilde kurgulayarak gelecekteki adımları görebilme yeteneğimizi daha güçlü hale getirdik. Başarımızın temeli birikimlerin günümüz koşullarına uygun olarak hayata geçirilmesidir.

Genel olarak yaşanan resesyon ile birlikte, artık tüm dünyada yeni bir yapılanma dönemi başladı. “Kriz” ve “fırsat” değerlendirmesi arasında değişen bir bakış açısıyla, yeni bir açılımla tarif edilmeye çalışılan bu kavram ve yaşanan bu dönem, artık tüm dünyada bir çok değerin değişmeye başladığını ve yeni bir trendin ortaya çıktığının da en büyük göstergesi.

Özellikle ekonomik ve finansal değerlerin beklenilenden çok daha hızlı değişmesi; piyasaların kendini bu sürece çok hızlı adapte edip, hızlı bir şekilde dengeyi sağlaması gerekliliğini de beraberinde getiriyor. 

Her koşulda % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğruluk, dürüstlük ve güven üzerine kurduğumuz ilkelerimiz ve, profosyonel ekibimiz ile bölgemizde en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

* Şirketimiz bölgesel ve ulusal pazarda etkin , dürüst ve ilkeli projelerle her zaman adından söz ettirmeye devam edecektir.

* Kırmızıtaş şirketler grubu faaliyet gösterdiği sektörlerde aktif ve yenilikçi adımlarını sürdürecektir. 

* Hedefimiz her zaman olduğu gibi kaliteli ve etik kuralları korunduğu örnek bir değer olmaya devam etmektir.

Bugüne kadar hep ilkeleriyle ve büyük bir inançla başarısını sürdüren Kırmızıtaş Otomotiv A.Ş., sizlerin bizlere duyduğu güvenle bu duyguyu her dönemde başarıya taşıyacağına inancımız tamdır. 

Saygı ve sevgilerimle

Recai KIRMIZITAŞ